• banner_top

Rreth Nesh

Shenzhen Handheld-Wireless Technology Co, Ltd.

Shenzhen Handheld-Wireless Technology Co., Ltd., është një ofrues profesional i produkteve dhe zgjidhjeve të teknologjive RFID, barcode dhe biometrike.Ne gjithmonë të përkushtuar për t'u fokusuar në vetë-dizajnimin, zhvillimin dhe prodhimin e pajisjeve terminale të dorës dhe është një markë pioniere e pajisjeve terminale të personalizuara LoT në Kinë. Pajisja jonë mund të lidhë shërbimet softuerike të integruesve të softuerit në industri të ndryshme, të promovojë dixhitalizimin, ndërlidhjen dhe intelektualizimi i përvetësimit të të dhënave, ofron mbështetje të fortë për funksionimin dixhital të ndërmarrjes dhe analizën e të dhënave të mëdha që promovon menaxhim më efikas dhe produktivitet më të lartë.Tani produktet tona janë përdorur gjerësisht në logjistikë, spitale, mjekësi, energji elektrike, financa, sigurinë publike, transport, taksa, transport, turizëm, shitje me pakicë, rroba liri, ushtarake dhe industri të tjera.

◎ 2010
◎ 2013
◎ 2015
◎ 2017
◎ 2019
◎ 2021

E themeluar zyrtarisht

Produkti i ri i lançuar: H901, terminali i parë i grumbullimit me shumë funksione me ekran të madh 4.3 inç i sistemit android 4.0 në industri, i cili është një produkt i ri 3G i bazuar në CPU me dy bërthama të arkitekturës Arm A7.

Lëshuar C5000, një terminal të dhënash me ekran të madh 5 inç me sistem 4G andriod 5.1 bazuar në arkitekturën Arm A53.Terminali dore protable H941 dhe H947 i lëshuar.Mori certifikatën e regjistrimit të së drejtës së autorit të softuerit kompjuterik të "Programi i rezervimit dhe rikuperimit të të dhënave në renë kompjuterike pa tel dhe Internetin e gjërave V1.0".

Zhvilloi tabletin e parë industrial ultra të hollë NB801 me ekran shumëfunksional 8 inç me prekje, zgjeron aplikimin e prodhimit inteligjent, MES industriale, edukimin financiar dhe industri të tjera.Merr certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001.

Tableti i zhvilluar industrail NB801S dhe seria BX 5,5 inç me android 10 që bazohet në arkitekturën Arm A53 dhe Arm A73, integron njohjen e fytyrës, gjurmët biometrike të gishtërinjve, vërtetimin e identitetit etj.

Seritë e zhvilluara C6000 të integruara me ndjeshmëri më të lartë, rreze të gjatë, saktësi të lartë dhe veçori të shpejtësisë së lartë, ndihmojnë përdoruesin të përmirësojë efikasitetin në menaxhimin e prodhimit dhe funksionimit.

Çfarë bëjmë ne

E gjetur në vitin 2010, tani Handheld-Wireless është një ndërmarrje e teknologjisë së lartë në nivel kombëtar me sipërfaqe totale prodhimi prej 3000 metrash katrorë, 400 anëtarë të stafit dhe 3 linja prodhimi.Certifikuar ISO9001 dhe të gjitha produktet kaluan certifikimin CE dhe FCC.Dhe me seli në Shenzhen, mbi 50 zyra me ekip teknik për ofrimin e shërbimit më të mirë, të vendosura veçmas në Pekin, Wuhan, Hangzhou, Xi'an, Huangshi etj.

Çfarë mund të ofrojmë

Në të ardhmen, Handheld-Wireless do të vazhdojë të ndjekë inovacionin teknologjik, të mbështesë filozofinë e korporatës së bashkëpunimit fitues dhe është e përkushtuar të ofrojë pajisje terminale hareware me cilësi të lartë për ofruesit e shërbimeve të aplikacioneve celulare të industrisë dhe të promovojë në mënyrë aktive zhvillimin e industrisë së lotit.

Tregu Global

Në të ardhmen, Handheld-Wireless do të vazhdojë të ndjekë inovacionin teknologjik, të mbështesë filozofinë e korporatës së bashkëpunimit fitues dhe është e përkushtuar të ofrojë pajisje terminale hareware me cilësi të lartë për ofruesit e shërbimeve të aplikacioneve celulare të industrisë dhe të promovojë në mënyrë aktive zhvillimin e industrisë së lotit.

harta 1

R&D dhe Shërbimi

12 vjet përvojë në kërkim dhe zhvillim

30+ Ekipi i Inxhinierëve

Shërbimi i personalizuar i produktit

Shërbimi i standardizuar i produktit

Shërbimi i produkteve softuerike

Kulturë korporative

vlerat

Inovative, realiste, e orientuar nga klientët.

Misionet

Bëhuni një ofrues i zgjidhjeve industriale të IoT me famë ndërkombëtare.

Menaxhimi

Efektive, e rreptë, e orientuar drejt realitetit

Kualifikimet

2d46858607025d659f477b56a4a234ca
6b8f0fed55abb87b7cb3fdf8cfb011b9
86ba0820be98ea6669d1425fcf13d270 (1)
138c4bad02d08e970165ba463598edac
86ba0820be98ea6669d1425fcf13d270
424b151066880238cbdfc518c9dbfb81
4341802c4f587f8bb352c355c026737e
5752414a7147de4955b4465777d97916
a2a1395ac517311589849cd9d0c5d954
ffc39ddfee62669caa705f9adb26b56e